كارمند بانك
کارمندان بانک چه تسهیلاتی دریافت می کنند

کارمندان بانک چه تسهیلاتی دریافت می کنند؟
شاید برای شما نیز جذاب باشد که بدانید کارمندان بانک چه تسهیلاتی و با چه نرخ هایی از بانک خود دریافت می کنند.به گزارش ایرنا به نقل از سایت «اخبار بانک» هنگامی شغل کارمند بانک را بشنوید ناخودآگاه به یاد مزایا و حقوق و تسهیلاتی که برای کارمندان در نظر می گیرند می افتید، اما به راستی کارمندان بانک چه تسهیلات و با چه نرخ هایی دریافت می کنند؟ بهترین و بیشترین مبلغ وامی که کارمندان بانک دریافت می کنند وام مسکن است که مبلغ آن در بانک ها متفاوت و نرخ آن نیز کمتر از ده درصد است.مبلغ این وام در بسیاری از بانک ها از 50 میلیون تومان آغاز و در برخی از بانکهایبزرگ خصوصی به بیش از 130 میلون تومان نیز می رسد.
البته برخی از موسسات مالی و اعتباری نیز به تازگی پرداخت وام مسکن را در سرلوحه کار خود قرار داده اند که بیشتر موسسات مبالغی کمتر از 60 میلیون تومان را برای پرسنل درنظر می گیرند. نرخ این تسهیلات در اکثر بانک ها 7 درصد می باشد.وام ضروری از دیگر وام هایی است که معمولا پس از دو سال که از استخدام می گذرد به کارمند بانکپرداخت می کنند که نرخ آن 4 درصد قرض الحسنه می باشد.
مبلغ این وام نیز معمولا 15 برابر پایه حقوق می باشد که در سال 93 بین 13 تا 20 میلیون توماندر بانکها مختلف در نوسان است. وام ودیعه مسکن نیز از دیگر وام هایی است که نرخ آن 7 درصد بوده و معمولا پیش از پرداخت وام مسکن به کارمند پرداخت می شود و مبلغ آن نیز همانند وام ضروری بین 12 تا 20 میلیون تومان می باشد.وام جعاله نیز پس از پرداخت وام مسکن به کارمند پرداخت می شود تا در صورت صلاحدید منزل خود را بازسازی کند!مدت بازپرداخت تقریبا تمام وام های پرداختی به پرسنل بانک بیش از 5 سال است و وام مسکن نیز بیش از 20 سال در بانک ها مختلف در نظر گرفته می شود.
کلمات کلیدی مرتبط: استخدام منشی مطب تهران , انباردار آماده به کار در اوین درکه , استخدام راننده تهران , آرایشگر خیابان ولیعصر مسلط به زبان انگلیسی , متخصص صنایع غذایی , لوله کش استخدام در منطقه 9 , استخدام نقشه کش , مترجم زبان سایت در , پژوهشگر دات کام , استان اصفهان حسابدار در منطقه عالی ,
پنج شنبه شانزدهم 7 1394
(0) نظر
برچسب ها :
X